CEREON

Vodorozpustné štartovacie listové hnojivo s vysokým obsahom makro a mikro živín. CEREON sa aplikuje spolu s našimi biostimulantami s vysokou koncentráciou aminokyselín a peptidov, ktoré sú výlučne rastlinného pôvodu. S vynikajúcimi  výsledkami v jačmeni, pšenici a repke.

Úžasné výsledky v jačmeni  👍

Listové hnojivo s obsahom NPK a mikro prvky v kombinácií s biostimulantom obsahujúce aminokyseliny  a peptidy vo vysokej koncentrácií cez list je najlepším riešením ako dodať živiny a energiu pre rastlinu. Rastlina  dokáže viac odolávať stresu a produkuje väčší a kvalitnejší výnos! 

ALGAREN TWIN je organický tekutý bioaktivátor rastlinného pôvodu, špeciálne vyvinutý výskumom a vývojom spoločnosti Green Has Italia na podporu rozvoja koreňov. ALGAREN TWIN obsahuje exkluzívnu zmes: Ecklonia maxima, morské riasy z južnej pologuli, ktoré majú najvhodnejší pomer medzi prírodnými auxínmi a cytokinínmi, čo sú prvky podporujúce intenzívny vývoj koreňov vo všetkých plodinách kvasnicový extrakt vybraný tak, aby poskytoval rastlinám aminokyseliny a vitamíny, najmä vitamín B5 (kyselina pantoténová), veľmi užitočný na podporu plného energetického využitia výživných látok. Vďaka svojmu špeciálnemu obsahu má ALGAREN TWIN veľmi efektívny účinok na to, aby pomáhal rastlinám byť pripravené na rýchle zakorenenie, rozsiahle kvitnutie a kompletnú ovocnú sadu, čo ďalej dáva najlepšiu kultiváciu obilnín. 

ALGAREN TWIN + CEREON     VS    KONTROLA
ALGAREN TWIN + CEREON VS KONTROLA