INOVATÍVNE MORIDLO NA OSIVÁ

Kolonizácia mykoríznych húb 

Veľkosť úrody a kvalita zberu 

Zdravie koreňov a kolonizácia 

Klíčenie a vzchádzanie semien 

Reguluje rovnomerný rast rastlín 

Účinnosť a účinnosť hnojív 

Ochrana pred počasím, suchom a inými poveternostnými vplyvmi 

Úrodnosť a vitalita pôdy 

Príjem živín Biodiverzita Solubilizácia fosforu a železa 

Coveron je exkluzívne moridlo, ktorý kombinuje patentované kmene mykorhíznych húb (Rhizoglomus intraadices a Funneliformis mossae) a Trichoderma Atroviride (MUCL45632).  na aplikáciu semien, ktoré umožňuje synergické pôsobenie, ktoré prospieva pôde, koreňom a rastline. po celú dobu životnosti rastliny. 

Inovatívny biostimulant Hello Nature, Coveron, využíva patentované kmene prospešných mikrobiálnych látok (mykorízne huby a Trichoderma Atroviride), aby prospieval rastlinám od korienkov po končeky. Pretože Coveron sa aplikuje na semeno pred siatým, začne pôsobiť hneď, ako je semeno v zemi. Tento proces stimuluje vývoj silného, ​​zdravého a kolonizovaného koreňového systému, podporuje rýchle klíčenie a vzchádzanie semien a podporuje rast rastlín, vývoj a výnos úrody. Rastliny ošetrené Coveronom sú pripravené tak, aby lepšie znášali stres, ako je sucho, chlad alebo soľný roztok, a vďaka prítomnosti prospešných mikróbov je optimalizovaný príjem základných živín, ako je fosfor. To tiež vedie k zlepšeniu biologickej, chemickej a fyzickej úrodnosti pôdy, vitality pôdy a biodiverzity. Coveron je dokonalým riešením pre konvenčné alebo ekologické poľnohospodárstvo, keď je cieľom zaviesť udržateľnejšie poľnohospodárske postupy a znížiť používanie chemikálií. 

COVERON...

Zvýšenie absorbcie živín

Vďaka použitiu mykoríznych húb a Trichoderma atroviride môžu rastliny absorbovať 3 až 5-krát viac živín, čo sa premieta do vyšších výnosov a lepšej kvality zberu.

RAST KOREŇOV

Podporuje tvorbu vlásočných koreňov  čím zvyšuje oblasť absorpcie  100 až 1000 krát v závislosti od typu pôdy. Väčší koreňový systém umožňuje lepší príjem živín a vody, čo vedie k zdravším, silnejším rastlinám a vyšším výnosom.

Väčšia tolerancia rastlín

Zvyšuje toleranciu rastlín voči vodnému stresu a slanosti, čo umožňuje rastlinám lepšie sa vyrovnať s náročnými podmienkami prostredia. Vďaka tomu sú rastliny odolnejšie voči negatívnym abiotickým faktorom, čo sa premieta do väčšej stability a spoľahlivosti plodín.<br>