OASI N8

ORGANICKO-MINERÁLNE DUSÍKATÉ HNOJIVO S RASTLINNÝMI AMINOKYSELINAMI A OSMOLYTANMI, IDEÁLNE NA HNOJENIE A LISTOVÚ VÝŽIVU

OASI N8 je organicko-minerálne dusíkaté hnojivo, ktoré sa veľmi rýchlo zabuduje do bunkových procesov rastliny a prinesie dusík rýchlym a nákladovo efektívnym spôsobom. Kombinácia minerálneho a organického dusíka rastlinného pôvodu robí z hnojiva veľmi špecifickú a skvalitnenú výživu dusíkom.

OASI N8 tiež obsahuje rastlinné aminokyseliny, peptidy a prírodné osmolyty (nízko molekulové organické zlúčeniny), ktoré stimulujú rast koreňov a odolnosť rastlín voči abiotickým stresom. Táto dusíková a organická matica v OASI N8 stimuluje rozvoj užitočných pôdnych baktérií, zlepšuje úrodnosť pôdy z chemického a biologického hľadiska.

ZLOŽENIE:

Celkový dusík (N) 8,0%

Organický dusík (N) 0,3%

Amoniakálny dusík (N) 1,0%

Močovinový dusík (N) 6,7%

Organický uhlík (C) biologického pôvodu 3,0%

pH 5,0

VÝHODY

  • Zlepšuje vývoj rastlín a zvyšuje ich odolnosť voči stresu.
  • Zabezpečuje ľahšiu a bezpečnejšiu absorpciu dusíka rastlinami presne zameranými na moment najväčšej potreby.
  • Nižšia dávka dusíka N na hektár (ha).
  • Umožňuje znížiť náklady na posyp pevných hnojív.
  • Zvyšuje poľnohospodársku produkciu.
  • Výborný pomer kvality a ceny.

POUŽÍVANIE A DÁVKOVANIE

OASI N8 je tekuté hnojivo ideálne na hnojenie pôdy a rastliny cez listovú plochu. Dávky a spôsob použitia sa určujú podľa nutričného stavu plodiny v priemerných podmienkach.

EXKLUZÍVNA VÝROBNÁ TECHNOLÓGIA

OASI N8 je vyrobený exkluzívnym procesom vyvinutým v laboratóriách HELLO NATURE, ktorý umožnil získať certifikované rastlinné proteíny (bez GMO), formulácie bohaté na aminokyseliny a peptidy VÝHRADNE RASTLINNÉHO PÔVODU.

Tento inovatívny výrobný systém zachováva aj najkrehkejšie aminokyseliny (vrátane tryptofánu) a udržuje ich biologickú aktivitu nezmenenú.

Tento proces garantuje formuláciu vhodnú pre vegetariánov (nepoužívajú sa žiadne živočíšne bielkoviny na ošetrenie rastlín a jedlého ovocia).