ALGAREN TWIN 

je organický tekutý bioaktivátor rastlinného pôvodu, špeciálne vyvinutý výskumom a vývojom spoločnosti Green Has Italia na podporu rozvoja koreňov. ALGAREN TWIN obsahuje exkluzívnu zmes: Ecklonia maxima, morské riasy z južnej pologuli, ktoré majú najvhodnejší pomer medzi prírodnými auxínmi a cytokinínmi, čo sú prvky podporujúce intenzívny vývoj koreňov vo všetkých plodinách kvasnicový extrakt vybraný tak, aby poskytoval rastlinám aminokyseliny a vitamíny, najmä vitamín B5 (kyselina pantoténová), veľmi užitočný na podporu plného energetického využitia výživných látok. Vďaka svojmu špeciálnemu obsahu má ALGAREN TWIN veľmi efektívny účinok na to, aby pomáhal rastlinám byť pripravené na rýchle zakorenenie, rozsiahle a kompletné kvitnutie ovocných sad, ďalej dáva najlepšiu kultiváciu obilnín. 

GREIT VG

GREIT VG je tekutý organický bioaktivátor obsahujúci aminokyseliny a organické látky rastlinného pôvodu, ktoré poskytujú plodinám výrazné prirodzené vylepšenie ich najdôležitejších biologických/metabolických funkcií. GREIT VG obsahuje vitamíny, sacharidy a vyššiu hladinu voľných aminokyselín (12%) v porovnaní s mnohými formuláciami, ktoré sú na trhu k dispozícii. Zvláštna komplementárna prítomnosť 7% kyseliny glutámovej, nevyhnutnej na zvýšenie syntézy chlorofylu, a 4% glycínu betaínu, ktorá má silný ochranný účinok proti osmo, robí z GREIT VG mimoriadne ľahký a účinný nástroj pre pestovateľov zdolať klimatické výkyvy počasia. 

MAGIC P STAR

MAGIC P STAR je minerálne tekuté hnojivo so špeciálnym pomerom medzi fosforom a horčíkom, integrované so zinkom a železom v chelátovej forme. Tieto prvky poskytujú mimoriadne efektívnu synergiu pre najlepšiu tvorbu koreňov všetkých plodín ,plný rast nových výhonkov ovocných stromov rýchly vegetatívny začiatok zeleniny po transplantácii Fosfor a horčík obsiahnuté v MAGIC P STAR preto majú vysokú a rýchlu biologickú dostupnosť aj pri nízkych teplotách (5 ° C-6 ° C) a za zlých svetelných podmienok, čo zaručuje vynikajúce využitie oboch týchto prvkov za akýchkoľvek podmienok. MAGIC P STAR je ďalej užitočný na zlepšenie kvality ošetrení, ak je aplikovaný v zmesi s inými agrochemickými výrobkami.

HASCON 32

HASCON 32 je dusíkatý produkt s chelátovími mikroprvkami, ktorý sa dá použiť vo všetkých situáciách. Nedostatok dusíka spôsobí zastavenie vegetatívneho vývoja, alebo v prípade žltých listov alebo skorého kvitnutia s následnou zlou produkciou. HASCON 32 je produkt, ktorý umožňuje rýchlu a efektívnu dostupnosť dusíka a vďaka svojej zmesi chelátovaných stopových prvkov zabraňuje nedostatkom a stimuluje vegetatívny metabolizmus. Pridáva sa k pesticídom pri aplikácii na list, pomáha účinnej látke preniknúť a pomáha rastline prekonať stresovú situáciu. Vzhľadom na jeho formuláciu, čistotu a kvalitu rastlina ho dokáže absorbovať a zabudovať do svojich pletív za niekoľko hodín bez popálenia rastliny. Eneregetický a rýchly nástup zmeny. 

HASCON S 57

HASCON S57 je tekuté hnojivo charakterizované vysokými koncentráciami dusíka, draslíka a síry. Produkt umožňuje pšenici dosiahnuť správny obsah síry, ktorá je základným prvkom pre kvantitatívny a kvalitatívny vývoj bielkovín, ako aj pre získanie požadovanej plasticity múky. Na cesnaku, póre a cibuli je síra obsiahnutá v HASCON S57 nevyhnutná na zabezpečenie syntézy vôní, ktoré charakterizujú chuť. Produkt na kapuste, okrúhlice a reďkovke aktivuje tvorbu izotiokyanátov, aromatických zlúčenín obsahujúcich síru, ktoré majú výrazné priaznivé a aromatické vlastnosti. HASCON S57 pomáha minimalizovať zelené semená repky olejnej.   

BOROGREEN L

BOROGREEN L je tekuté hnojivo obsahujúce 100% etanolamínu bóru, organickú molekulu s komplexotvorným účinkom, ktorá podporuje absorpciu bóru. Jeho vysoká koncentrácia, zvolený materiál a čistota, vďaka exkluzívnemu procesu syntézy GREEN HAS ITALIA, umožňujú najlepší prienik a translokáciu bóru vo vnútri rastlín (biologická dostupnosť).   

Carrier Zn

CARRIER Zn je tekuté hnojivo obsahujúci zinok v komplexe s kyselinou lignosulfónovou (LS). LS je organická molekula rastlinného pôvodu, ktorá pôsobí ako komplexotvorné činidlo prenášajúce zinok cez kutikulu listu a rastlinné tkanivá. Vďaka komplexotvornému pôsobeniu LS je mikroelement pre rastlinu plne k dispozícii. Carrier Zn Zabraňuje a lieči nedostatky zinku; Podporuje syntézu auxínov; Zvyšuje fotosyntetickú účinnosť; Chráni rastliny pred oxidáciou spôsobenou vysokou intenzitou svetla . Nespôsobuje fytotoxicitu ako bežné prípravky na trhu.

Carrier Mn

CARRIER Mn je tekuté hnojivo obsahujúci koncertovaný mangán v komplexe s kyselinou lignosulfónovou (LS). LS je organická molekula rastlinného pôvodu, ktorá pôsobí ako komplexotvorné činidlo, ktoré prenáša mangán listovou kutikulou a rastlinnými tkanivami. Vďaka komplexotvornému účinku LS je mikroelement pre rastlinu plne k dispozícii. Carrier Mn Zabraňuje a lieči mangánové nedostatky, ktoré sa môžu vyskytnúť na alkalických pôdach alebo pôdach s vysokou koncentráciou uhličitanov; Podporuje syntézu auxínov; Zvyšuje fotosyntetickú účinnosť; Zvyšuje biochemickú aktivitu rastlín.