ALGAREN TWIN 

je organický tekutý bioaktivátor rastlinného pôvodu, špeciálne vyvinutý výskumom a vývojom spoločnosti Green Has Italia na podporu rozvoja koreňov. ALGAREN TWIN obsahuje exkluzívnu zmes: Ecklonia maxima, morské riasy z južnej pologule, ktoré majú najvhodnejší pomer medzi prírodnými auxínmi a cytokinínmi, čo sú prvky podporujúce intenzívny vývoj koreňov vo všetkých plodinách, kvasnicový extrakt vybraný tak, aby poskytoval rastlinám aminokyseliny a vitamíny, najmä vitamín B5 (kyselina pantoténová), veľmi užitočný na podporu plného energetického využitia výživných látok. Vďaka svojmu špeciálnemu obsahu má ALGAREN TWIN veľmi efektívny účinok na to, aby pomáhal rastlinám byť pripravené na rýchle zakorenenie, rozsiahle a kompletné kvitnutie ovocných sadov, ďalej dáva najlepšiu kultiváciu obilnín. 

GREIT VG

GREIT VG je tekutý organický bioaktivátor obsahujúci aminokyseliny a organické látky rastlinného pôvodu, ktoré poskytujú plodinám výrazné prirodzené vylepšenie ich najdôležitejších biologických/metabolických funkcií. GREIT VG obsahuje vitamíny, sacharidy a vyššiu hladinu voľných aminokyselín (12%) v porovnaní s mnohými formuláciami, ktoré sú na trhu k dispozícii. Zvláštna komplementárna prítomnosť 7% kyseliny glutámovej, nevyhnutnej na zvýšenie syntézy chlorofylu a 4% glycínu betaínu, ktorá má silný ochranný účinok proti osmo, robí z GREIT VG mimoriadne ľahký a účinný nástroj pre pestovateľov zdolať klimatické výkyvy počasia. 

VIT - ORG VG

VIT-ORG VG je organické tekuté hnojivo obsahujúce aktívnu zmes 100% rastlinného pôvodu matrice s polysacharidmi vybranými na poskytovanie: · kombinovaná prítomnosť dusíka a draslíka · zvláštne bohatstvo na aminokyseliny (10 %) a glycín betaín (7 %), ktoré hrajú dôležitú úlohu pri prekonávaní stresu Aplikuje sa do pôdy alebo na list, aktivuje mikroflóru, zlepšuje fyzickú štruktúru pôdou a absorpciou prvkov, zachováva obsah organickej hmoty v pôde a znižuje negatívny vplyv abiotických stresov.

MAGIC P STAR

MAGIC P STAR je minerálne tekuté hnojivo so špeciálnym pomerom medzi fosforom a horčíkom, integrované so zinkom a železom v chelátovej forme. Tieto prvky poskytujú mimoriadne efektívnu synergiu pre najlepšiu tvorbu koreňov všetkých plodín, plný rast nových výhonkov ovocných stromov, rýchly vegetatívny začiatok zeleniny po transplantácii. Fosfor a horčík obsiahnutý v MAGIC P STAR má vysokú a rýchlu biologickú dostupnosť aj pri nízkych teplotách (5 °C-6 °C) a za zlých svetelných podmienok, čo zaručuje vynikajúce využitie oboch týchto prvkov za akýchkoľvek podmienok. MAGIC P STAR je ďalej užitočný na zlepšenie kvality ošetrení ak je aplikovaný v zmesi s inými agrochemickými výrobkami.

HASCON 32

HASCON 32 je dusíkatý produkt s chelátovými mikroprvkami, ktorý sa dá použiť vo všetkých situáciách. Nedostatok dusíka spôsobí zastavenie vegetatívneho vývoja, v prípade žltých listov alebo skorého kvitnutia s následnou zlou produkciou. HASCON 32 je produkt, ktorý umožňuje rýchlu a efektívnu dostupnosť dusíka a vďaka svojej zmesi chelátovaných stopových prvkov zabraňuje nedostatkom a stimuluje vegetatívny metabolizmus. Pridáva sa k pesticídom pri aplikácii na list, pomáha účinnej látke preniknúť a rastline prekonať stresovú situáciu. Vzhľadom na jeho formuláciu, čistotu a kvalitu rastlina ho dokáže absorbovať a zabudovať do svojich pletív za niekoľko hodín bez popálenia rastliny. Eneregetický a rýchly nástup zmeny. 

HASCON S 57

HASCON S57 je tekuté hnojivo charakterizované vysokými koncentráciami dusíka, draslíka a síry. Produkt umožňuje pšenici dosiahnuť správny obsah síry, ktorá je základným prvkom pre kvantitatívny a kvalitatívny vývoj bielkovín, ako aj pre získanie požadovanej plasticity múky. Na cesnaku, póre a cibuli je síra obsiahnutá v HASCON S57 nevyhnutná na zabezpečenie syntézy vôní, ktoré charakterizujú chuť. Produkt na kapuste, okrúhlici a reďkovke aktivuje tvorbu izotiokyanátov, aromatických zlúčenín obsahujúcich síru, ktoré majú výrazne priaznivé a aromatické vlastnosti. HASCON S57 pomáha minimalizovať zelené semená repky olejnej.   

BOROGREEN L

BOROGREEN L je tekuté hnojivo obsahujúce 100% etanolamínu bóru, organickú molekulu s komplexotvorným účinkom, ktorá podporuje absorpciu bóru. Jeho vysoká koncentrácia, zvolený materiál a čistota, vďaka exkluzívnemu procesu syntézy GREEN HAS ITALIA, umožňujú najlepší prienik a translokáciu bóru vo vnútri rastlín (biologická dostupnosť).   

CARRIER Zn

CARRIER Zn je tekuté hnojivo obsahujúce zinok v komplexe s kyselinou lignosulfónovou (LS). LS je organická molekula rastlinného pôvodu, ktorá pôsobí ako komplexotvorné činidlo prenášajúce zinok cez kutikulu listu a rastlinné tkanivá. Vďaka komplexotvornému pôsobeniu LS je mikroelement pre rastlinu plne k dispozícii. CARRIER Zn zabraňuje a lieči nedostatky zinku. Podporuje syntézu auxínov, zvyšuje fotosyntetickú účinnosť, chráni rastliny pred oxidáciou spôsobenou vysokou intenzitou svetla. Nespôsobuje fytotoxicitu ako bežné prípravky na trhu.

CARRIER Mn

CARRIER Mn je tekuté hnojivo obsahujúce koncertovaný mangán v komplexe s kyselinou lignosulfónovou (LS). LS je organická molekula rastlinného pôvodu, ktorá pôsobí ako komplexotvorné činidlo, ktoré prenáša mangán listovou kutikulou a rastlinnými tkanivami. Vďaka komplexotvornému účinku LS je mikroelement pre rastlinu plne k dispozícii. Carrier Mn zabraňuje a lieči mangánové nedostatky, ktoré sa môžu vyskytnúť na alkalických pôdach alebo pôdach s vysokou koncentráciou uhličitanov, podporuje syntézu auxínov, zvyšuje fotosyntetickú účinnosť, zvyšuje biochemickú aktivitu rastlín. 

GREENMIX

GREENMIX je vo vode rozpustný minerálny prípravok v práškovej forme s obsahom stopových prvkov, nevyhnutných pre najdôležitejšie biochemické reakcie rastlín. Vzorec je ideálny na listovú aplikáciu, na prevenciu a liečbu nedostatku stopových prvkov a na výrazné zlepšenie metabolickej výkonnosti rastlín. Vďaka obsahu železa GREENMIX zabraňuje chloróze. Pri hnojení sa môže aplikovať samostatne alebo v zmesi s tekutými a vodorozpustnými hnojivami. 

HASCON M10 AD

HASCON M10 AD vďaka exkluzívnej technológii výroby má unikátny pomer medzi makro živinami. Tento pomer poskytuje plodinám špecifickú chemickú správu, ktorá vedie k aktivácii procesu kontroly zrenia. Prídavné stopové prvky ako bór, mangán a molybdén v synergickej forme garantujú pre všetky nutričné prvky okamžitú absorpciu rastlinou.

HASCON M10 AD aplikovaný po zbere úrody zaručuje väčšiu odolnosť voči mrazu a tvorenie viac púčikov v nasledujúcej sezóne. Čistota surovín v prípravku HASCON M10 AD zaručuje dokonalú miešateľnosť aj vo vodách bohatých na uhličitany, uhľovodíky a aj vo vodách s vysokým pomerom sodíka.

FOLIACON 22

FOLIACON 22 je špeciálne hnojivo, ktoré umožňuje prijímať rastline súčasne vápnik a horčík v najprirodzenejšej rovnováhe 2:1 spolu s dusičnanovým dusíkom. Vysoká čistota nutričných prvkov prítomných vo formulácii umožňuje dosiahnuť ako pri listovej aplikácii, tak aj pri hnojení, rýchlu prevenciu nedostatkov výživného vápnika a horčíka.

Má hojivý účinok na choroby v dôsledku prebytku vody alebo krupobitia a zlepšuje odolnosť plodov počas prepravy. FOLIACON 22 garantuje účinné zotavenie z vodnej nerovnováhy. FOLIACON 22 je miešateľný s najbežnejšími agrochemikáliami.