ALGAREN TWIN je organický tekutý bioaktivátor rastlinného pôvodu, špeciálne vyvinutý výskumom a vývojom spoločnosti Green Has Italia na podporu rozvoja koreňov. ALGAREN TWIN obsahuje exkluzívnu zmes: Ecklonia maxima, morské riasy z južnej pologuli, ktoré majú najvhodnejší pomer medzi prírodnými auxínmi a cytokinínmi, čo sú prvky podporujúce intenzívny vývoj koreňov vo všetkých plodinách kvasnicový extrakt vybraný tak, aby poskytoval rastlinám aminokyseliny a vitamíny, najmä vitamín B5 (kyselina pantoténová), veľmi užitočný na podporu plného energetického využitia výživných látok. Vďaka svojmu špeciálnemu obsahu má ALGAREN TWIN veľmi efektívny účinok na to, aby pomáhal rastlinám byť pripravené na rýchle zakorenenie, rozsiahle kvitnutie a kompletnú ovocnú sadu, čo ďalej dáva najlepšiu kultiváciu obilnín.

kontrola
kontrola
ALGAREN TWIN  + MAGIC STAR P
ALGAREN TWIN + MAGIC STAR P

HASCON 32 je dusíkatý produkt, ktorý sa dá použiť vo všetkých situáciách, keď nedostatok dusíka spôsobí zastavenie vegetatívneho vývoja, alebo v prípade žltých listov alebo skorého kvitnutia s následnou zlou produkciou. HASCON 32 je produkt, ktorý umožňuje rýchlu a efektívnu dostupnosť dusíka a vďaka svojej zmesi chelátovaných stopových prvkov zabraňuje nedostatkom a stimuluje vegetatívny metabolizmus. Pridáva sa k pesticídom pri aplikácii na list, pomáha účinnej látke preniknúť a pomáha rastline prekonať stresovú situáciu.  

HASCON S57 je tekuté hnojivo charakterizované vysokými koncentráciami dusíka, draslíka a síry. Produkt umožňuje pšenici dosiahnuť správny obsah síry, ktorá je základným prvkom pre kvantitatívny a kvalitatívny vývoj bielkovín, ako aj pre získanie požadovanej plasticity múky. Na cesnaku, póre a cibuli je síra obsiahnutá v HASCON S57 nevyhnutná na zabezpečenie syntézy vôní, ktoré charakterizujú chuť. Produkt na kapuste, okrúhlice a reďkovke aktivuje tvorbu izotiokyanátov, aromatických zlúčenín obsahujúcich síru, ktoré majú výrazné priaznivé a aromatické vlastnosti. HASCON S57 pomáha minimalizovať zelené semená repky olejnej.  

CARRIER Mn je tekuté hnojivo na báze zinku v komplexe s kyselinou lignosulfónovou (LS). LS je organická molekula rastlinného pôvodu, ktorá pôsobí ako komplexotvorné činidlo, ktoré prenáša zinok listovou kutikulou a rastlinnými tkanivami. Vďaka komplexotvornému účinku LS je mikroelement pre rastlinu plne k dispozícii. Carrier Mn Zabraňuje a lieči mangánové nedostatky, ktoré sa môžu vyskytnúť na alkalických pôdach alebo pôdach s vysokou koncentráciou uhličitanov; Podporuje syntézu auxínov; Zvyšuje fotosyntetickú účinnosť; Zvyšuje biochemickú aktivitu rastlín;

CARRIER Zn je tekuté hnojivo na báze zinku v komplexe s kyselinou lignosulfónovou (LS). LS je organická molekula rastlinného pôvodu, ktorá pôsobí ako komplexotvorné činidlo prenášajúce zinok cez kutikulu listu a rastlinné tkanivá. Vďaka komplexotvornému pôsobeniu LS je mikroelement pre rastlinu plne k dispozícii. Carrier Zn Zabraňuje a lieči nedostatky zinku; Podporuje syntézu auxínov; Zvyšuje fotosyntetickú účinnosť; Chráni rastliny pred oxidáciou spôsobenou vysokou intenzitou svetla

BOROGREEN L je tekuté hnojivo obsahujúce 100% etanolamínu bóru, organickú molekulu s komplexotvorným účinkom, ktorá podporuje absorpciu bóru. Jeho vysoká koncentrácia, zvolený materiál a čistota, vďaka exkluzívnemu procesu syntézy GREEN HAS ITALIA, umožňujú najlepší prienik a translokáciu bóru vo vnútri rastlín (biologická dostupnosť).  


 5 dní po aplikácí
5 dní po aplikácí